تداوم نسل سپید

دانستنی های آزمون PTE

آزمون PTE آکادمیک مورد تایید اداره ی مهاجرت استرالیا و هم چنین دانشگاه های استرالیا می باشد.مزیت آزمون PTE نسبت به آیلتس این هست که ممتحن در آن حضور ندارد در نتیجه نسبت به آزمون آیلتس بسیار ساده تر می باشد.

دانستنی های آزمون PTE


پی تی ای (PTE) مخفف The Pearson Test of English توسط سازمان PEARSON، ناشر LONGMAN برگزار می‌شود.آزمون پی تی ای PTE اولین و معتبر ترین آزمون زبان انگلیسی است که بر اساس کامپیوتر (Computer Base) می باشد شامل ( مهارت های Speaking ، Writing، Reading, Listening ) که در مدت زمان ۳ ساعت می باشد.
آزمون پی تی ای توسط افراد مجرب و به صورت کاملا علمی و بر اساس آزمایش های آماری، در سه حالت General، Academic و Young learners طراحی شده است. تمام دانشگاه های استرالیا و نیوزلند PTE آکادمیک را می پذیرند . PTE  آکادمیک مورد تایید اداره ی مهاجرت استرالیا می باشد. نتایج این آزمون در مدت ۱ روز و حداکثر ۵ روز کاری اعلام می‌شود.نمره آزمون PTE، بین 10 تا 90 است.شما در هر یک از مهارت های چهار گانه باید +79 را بگیرید تا در تقاضای ویزای استرالیا خود، 20 نمره ی امتیاز مهارت انگلیسی را کسب کنید. اگر نمره PTE شما بین 65 تا 79 در هر یک از مهارت ها باشد، 10 نمره ی امتیاز مهارت انگلیسی را کسب خواهید کرد.کسانی که می خواهند از امتیاز همراه بهره مند شوند می بایست نمره ی 50 در هرمهارت  که معادل آیلتس 6 می باشد را کسب کنند.

برچسب ها :
آزمون PTEPTE آکادمیکدانشگاه های استرالیااداره ی مهاجرت استرالیاآزمون زبان انگلیسی

تعطیل شدن بخش ویزای سفارت استرالیا در تهرانتغییرات اداره ی مهاجرت استرالیا در نوامبر 2019

موسسه تداوم نسل سپید : مرکز تخصصی اخذ ویزای استرالیا