تداوم نسل سپید

پذیرفته نشدن مهاجران غیر قانونی استرالیا

با توجه به افزایش مهاجرت غیر قانونی به استرالیا وزیر مهاجرت استرالیا در کنفرانسی افزود مهاجران غیر قانونی به استرالیا به هیچ وجه پذیرفته نخواهند شد.

پذیرفته نشدن مهاجران غیر قانونی استرالیا

مهاجرین غیرقانونی در استرالیا پذیرفته نمی‌شوند

با توجه به افزایش مهاجرت به استرالیا به صورت قاچاقی و غیر قانونی وزیر مهاجرت و محافظت از مرزهای استرالیا تاکید کرد: اقدامات استرالیا برای محافظت از مرزها به قوت خود باقی هستند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) سفارت استرالیا در ایران در بیانیه‌ای امروز 4 فوریه 2016 (15 بهمن 1394) در رابطه با محافظت از مرزهای این کشور اعلام کرد: «اقدامات جدی دولت استرالیا برای محافظت از مرزها به منظور متوقف کردن قاچاق انسان و تامین تمامیت ارضی این کشور به قوت خود باقی هستند. تصمیم دادگاه عالی استرالیا به این معناست که بررسی تقاضای پناهجویان غیرقانونی در کشورهای منطقه، که از عناصر اصلی سیاست "عملیات مرزهای مستقل" است، ادامه خواهد یافت.

بنا بر گفته پیتر داتن، استرالیا به صورت جدی به تعهد خود برای مقابله با قاچاق انسان و جلوگیری از به خطر انداختن جان انسان ها در دریا پایبند است.
وزیر مهاجرت و محافظت از مرزهای استرالیا همچنین گفته است که طی دو سال گذشته استرالیا 20 قایق را از آبهای خود خارج کرده است و سیاست بازگرداندن قایق قاچاقچیان انسان به مبدا حرکت آن‌ها ادامه می‌یابد.

علاوه بر این، استرالیا به بررسی درخواست‌ها در کشورهای منطقه ادامه می‌دهد که عامل بازدارنده دیگری است برای کسانی که بخواهند به صورت غیرقانونی با قایق به استرالیا بیایند.

پیام من این است که کسانی که به صورت غیرقانونی با قایق به استرالیا می‌آیند از دو حالت خارج نیستند: قایق آنها متوقف و بازگردانده می شود یا به کشور دیگری فرستاده می‌شوند تا تقاضایشان بررسی شود. مهاجرت به استرالیا و اسکان برای این افراد غیرممکن است و هیچ استثنایی هم وجود ندارد؛ این قوانین برای همه یکسان هستند.

کسانی که می‌خواهند از طریق قاچاقچیان انسان به استرالیا بیایند همه چیز خود را به خطر می‌اندازند، از جمله زندگی خود و دیگر اعضای خانواده‌شان را.»

برچسب ها :
مهاجرت به استرالیامهاجرت غیر قانونی به استرالیامهاجرت استرالیااقامت استرالیا

ویزای توریستی استرالیامهاجرت به استرالیا و قاچاق انسان

موسسه تداوم نسل سپید : مرکز تخصصی اخذ ویزای استرالیا