تداوم نسل سپید

پناهندگی استرالیا

پناهندگی استرالیا از شایعه تا واقعیت : اخیرا مطالب زیادی پیرامون پناهندگی استرالیا در سایتهای مختلف منتشر شده است که برخی از آنها فقط بر پایه سودجویی و منافع شخصی استوار است و به هیچ وجه دارای مبنای واقعی نیستند. با ادامه این مطلب همراه باشید

پناهندگی استرالیا

پناهدگی استرالیا از شایعه تا واقعیت

قبل از هر چیز لازم است یادآور شویم که موسسه تداوم نسل سپید کمترین فعالیتی در زمینه پناهندگی استرالیا ندارد و اکیدا توصیه میکنیم که به حرفهای سودجویان و قاچاقچیان انسان اعتماد نکنید.

اخیرا شایعات زیادی پیرامون پناهندگی استرالیا براه افتاده است که تنها دلیلش سودجویی است. افرادی که به شما پیشنهاد مهاجرت از طریق پناهندگی استرالیا را میدهند در قبال جان و مال شما کوچکترین مسئولیت و تعهدی ندارند.

پناهندگی استرالیا سفری بی بازگشت

جولی بیشاپ، وزیر خارجه استرالیا روز گذشته به ایران آمد تا شنبه با مقامات ایرانی دیدار و گفتگو داشته باشد. پیش از این استرالیا گفته بود بیشاپ در این سفر موضوع پناهندگان ایرانی را با مقامات کشورمان مطرح خواهد کرد. استرالیا اعلام کرده بود در پی طرح این موضوع از مقامات ایران خواسته می شود با بازگشت پناهندگان ایرانی رد شده در استرالیا به ایران موافقت کند. در عکس العمل به این خبر، عبدالحسین وهاجی، سفیر ایران در کانبرا (پایتخت استرالیا) گفت ایران با این موضوع موافقت نخواهد کرد. برترین ها

پاراگراف بالا بخوبی بیانگر وضعیت پناهندگی استرالیا است. نه مقصد و نه مبداء مسئولیت اشتباه شما را به دوش نخواهند گرفت. سردرگمی مطلق !

تعریف پناهنجو

فردی است که برای فرار یا ترس از آزار نژادی، مذهبی، قومی، سیاسی و ملیتی شرایط زندگی نرمال و امن در کشور خود را ندارد.

آیا شما پناهجو هستید ؟

این پرسشی است که قبل از هر اقدامی باید از خود بپرسید چرا که در نهایت و برای دریافت روادید پناهندگی باید به آن پاسخ دهید و آنرا اثبات کنید.

درخواست پناهندگی استرالیا

اگر میخواهید بعنوان پناهنجو پناهنده استرالیا شوید باید توسط افرادی واجد شرایط (شهروند استرالیا یا نیوزلند یا افرادی که اقامت دائم استرالیا را دارند) یا سازمان های مربوطه تایید شوید و سپس برای تکمیل فرم ویژه پناهندگی اقدام نمایید.

ویزاهای مرتبط با پناهندگی استرالیا

مطالب مرتبط با پناهندگی استرالیا

برچسب ها :
پناهندگی استرالیاپناهندگیپناهجوپناهندگی در استرالیامهاجرت به استرالیا از طریق پناهندگیقوانین پناهندگیقوانین پناهندگی استرالیا

اخراج 6 پناهنده ایرانی از استرالیاافزایش امتیاز ویزای اسکیل ورکر

موسسه تداوم نسل سپید : مرکز تخصصی اخذ ویزای استرالیا