تداوم نسل سپید

روشهای مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا دارای روشهای گوناگونی است و بیش از 100 نوع ویزای جهت مهاجرت به استرالیا وجود دارد که البته بسیاری از آنها منسوخ شده و یا بخاطر دشواری شرایط مهاجرت مورد توجه قرار نمیگیرد. در این مطلب به روشهای مرسوم مهاجرت به استرالیا میپردازیم

روشهای مهاجرت به استرالیاروشهای مهاجرت به استرالیاروشهای مهاجرت به استرالیاروشهای مهاجرت به استرالیاروشهای مهاجرت به استرالیاروشهای مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

استرالیا کشوری پهناور و توسعه یافته است و بدلیل جاذبه های متعدد ( توریستی، اقتصادی، خدمات اجتماعی، سطح رفاه و زندگی و ... ) متقاضیان بسیاری را ( از جمله هموطنان عزیز ایرانی ) به سمت خود جذب کرده است که همین میزان اشتیاق برای مهاجرت به استرالیا سبب اعمال سختگیریهایی توسط دولت استرالیا شده است.

روشهای مرسوم مهاجرت به استرالیا

 1. مهاجرت از طریق مهارت و تخصص
 2. مهاجرت از طریق سرمایه گذاری
 3. مهاجرت از طریق خویشاوندی

البته روشهای متعدد دیگری نظیر مهاجرت توریستی و سپس پناهندگی به استرالیا و یا مهاجرتهای غیر قانونی وجود دارد که به هیچ عنوان مورد تایید کارشناسان تداوم نسل سپید نمیباشد. کما اینکه بسیاری از پناهجویان و مهاجرین غیر قانونی در صورت آگاهی از روشهای مناسب و قانونی هرگز دست به مهاجرت غیر قانونی به استرالیا نخواهند زد !!

مهاجرت از طریق مهارت و تخصص

ویزای اسکیل ورکر یکی از انواع متعدد ویزای های استرالیا است که با شانس موفقیت بسیار زیادی همراه است. در این وب سایت مطالب متعددی درباره مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر وجود دارد که در صورت تمایل میتوانید به مطالعه آن بپردازید و با کلاسهای مختلف این نوع ویزا آشنا شوید. پیوندهای زیر مطالب مفیدی را جهت آشنایی با ویزای اسکیل ورکر استرالیا در اختیار شما قرار خواهد داد.

ارزیابی ویزای اسکیل ورکر استرالیا

مشاوره و پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر

هزینه های اخذ ویزای اسکیل ورکر

شروع پروسه اسکیل ورکر تا اسسمنت ( ارزیابی )

اسسمنت تا ویزا

پس از اخذ ویزا

مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری

ویزای سرمایه گذاری استرالیا یکی دیگر از روشهای مهاجرت به استرالیا است و افرادی میتوانند از آن بهرمند شوند که 

 1. انتقال سرمایه ای معادل با 750 هزار دلار استرالیا به استرالیا
 2. حداکثر 55 سال سن
 3. داشتن موافقت و حمایت دولتهای منطقه ای استرالیا
 4. حداقل سه سال سابقه مدیریتی در فعالیتی که متقاضی و یا همسر آن صاحب دستکم 10 درصد سرمایه آن باشند.
 5. آشنایی با زبان انگلیسی در حد آیلتس 5
 6. داشتن سرمایه ای معادل با 1125000 دلار استرالیا

مهاجرت به استرالیا از طریق خویشاوندی

در استرالیا ویزاهای مختلفی نظیر نامزدی، ازدواج، فرزند و والدین وجود دارد و به افرادی تعلق میگیرد که یکی از افراد خانواده شان، جزو شهروندان استرالیا ، یا دارای ویزای اقامت دائم استرالیا و یا جزو شهروندان نیوزیلندی واجد شرایط زندگی در استرالیا باشند. مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای خویشاوندی دارای چهار زیر گروه است :

 1. مهاجرت به استرالیا از طریق همسر
 2. مهاجرت به استرالیا از طریق والدین
 3. مهاجرت به استرالیا از طریق فرزند
 4. مهاجرت به استرالیا از طریق بازماندگان

از آنجاییکه متقاضیان این ویزا نیاز به پشتیبانی مالی دارد، ویزای خانواده با توجه به رابطه خانواده با فرد متقاضی بررسی می شود. و هر چه رابطه خانوادگی نزدیكتر باشد، مراحل پذیرش ویزا سریع تر بررسی می شود . متقاضیان این ویزاها نیازی به داشتن مهارت یا تخصص خاص ویا تسلط بر زبان انگلیسی ندارند.

توضیحات کامل و جامع ویزای خویشاوندی استرالیا را میتوانید از طریق صفحه ویزای خویشاوندی استرالیا مطالعه نمایید.


هشدار !!

خواننده عزیز مهاجرت غیر قانونی به استرالیا عواقب تاسف باری به همراه دارد و در بهترین شرایط شما به مجبور به ترک استرالیا و بازگشت به کشور خود خواهید شد.


برچسب ها :
مهاجرت به استرالیامهاجرت استرالیاروشهای مهاجرت به استرالیاپرونده مهاجرت به استرالیااقامت دائم استرالیااقامت استرالیاویزای استرالیا

ویزای خویشاوندی استرالیامهاجرت استرالیا - اقامت دائم استرالیا

موسسه تداوم نسل سپید : مرکز تخصصی اخذ ویزای استرالیا