تداوم نسل سپید

ویزای سرمایه گذاری استرالیا

مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری ( ویزای سرمایه گذاری استرالیا ) برای افرادی که تمایل به کارآفرینی و فعالیتهای تجاری دارند سریعترین و در عین حال مطمئن ترین روش برای اخذ اقامت و مهاجرت به استرالیا است که شرایط و ضوابط خاص خود را دارد که در ادامه به آنها اشاره شده است.

ویزای سرمایه گذاری استرالیا

مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در کشورهای مختلف عمدتا با استقبال مواجه میشود چرا که جذب سرمایه باعث رونق اقتصادی، کارآفرینی و کاهش بیکاری میشود و مزایای بسیاری برای کشورهای مقصد دارد.

استرالیا به عنوان یکی از مقاصد عمده مهاجرت نیز از این قاعده مستثنی نیست و تمهیداتی را برای جذب سرمایه از سایر کشورها اندیشیده که مهاجرت یکی از این موارد است.

انواع ویـزاهای سرمایه‌گذاری در استرالیا

1- ساب کلاس 188 : ویزای سرمایه گذاری در استرالیا با اقامت موقت 4 ساله در استرالیا که از طریق ساب کلاس 888 تبدیل به اقامت دائم میگردد.

در این نوع ویزا پس از جذب اسپانسر از یکی از ایلتهای استرال و بررسی شرایط اولیه متقاضی و اثبات آن، ویزای 4 ساله موقت به فرد متقاضی اعطا می شود و در مدت 4 سال اعتبار این ویزا متقاضی فرصت دارد که یک کسب در ایالت مورد نظر راه اندازی کند که حجم و سرمایه برای هر ایالت متفاوت خواهد بود و پس از راه اندازی تجارت از طریق ویزای 888 میتواند موفق به اخذ اقامت دائم استرالیا شود.

شرایط متقاضی برای ویزای ساب کلاس 188

امتیاز بندی برای ویزای سرمایه گذاری استرالیا - ساب کلاس 188

همانطور که ملاحظه میفرماید سیستم امتیازبندی بر اساس شرایطی توصیفی است و چنانچه شما شرایط از شرایط مالی مناسبی برخوردار باشید میتوانید به آسانی برای مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری اقدام نمایید. جدول کامل امتیاز بندی مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری در انتهای این مطلب قرار دارد و در صورت تمایل میتوانید آنرا دانلود نمایید.

اطلاعات جامع را در وب سایت اداره مهاجرت و محافظت از مرزهای استرالیا ملاحظه نمایید

Business Innovation and Investment (Provisional) visa (subclass 188)

2- ساب کلاس 132 : ویزای سرمایه گذاری در استرالیا با اقامت دائم که این گروه خود به سه زیر شاخه تقسیم میشود

3- سایر ساب کلاسها : ویزای سرمایه گذاری استرالیا انواع و اقسام متعددی دارد که هریک شرایط خاص خود را دارد و برای افراد مختلف با مشاغل و سطح دارایی متفاوتی درنظر گرفته شده است که در ذیل این پاراگراف میتوانید مشاهده نمایید. در واقع اخذ ویزای سرمایه گذاری و موفقیت در این زمینه با کمترین هزینه و شرایط مناسب متقاضی دارای ظرافت های بسیاری است و نیاز به ارزیابی و مشاوره دقیق دارد. در صورت تمایل با شماره تلفنه های موسسه تداوم نسل سپید تماس حاصل نمایید. کارشناسان زبده مهاجرت به استرالیا پاسخگوی شما خواهند بود.


جدول امتیازبندی ویزای سرمایه گذاری استرالیا

مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری و بیزنس - ویزای سرمایه گذاری استرالیا

برچسب ها :
مهاجرت به استرالیاویزای بیزنس و سرمایه گذاریمهاجرت از طریق سرمایه گذاریاقامت استرالیااقامت دائم استرالیاویزای سرمایه گزاری استرالیا

اخذ ویزای توریستی استرالیاویزای سرمایه گذاری موقت استرالیا

موسسه تداوم نسل سپید : مرکز تخصصی اخذ ویزای استرالیا