تداوم نسل سپید

همسر

کارشناس ارشد آی تی و مهاجرت به استرالیا

سلام. بنده ۳۴ سال دارم، دکتر داروساز با سابقه ۱۰ سال هستم. خانم بنده ۳۰ سال، کارشناسی ارشد رشته IT با سابقه ۵ سال و یک بچه زیر ۲ سال داریم.

۱. چه امتحاناتی را باید در خصوص رشته خودم که داروسازی است باید گذرانده شود و آیا این امتحانات قبل از ورود به استرالیا باید داده شود و یا بعد از ورود؟

۲. از طریق خودم به عنوان داروساز اقدام شود بهتر است یا از طریق همسرم که کارشناسی ارشد رشته IT است؟ (چراکه گویا رشته داروسازی جزو رشته های موقت محسوب میشه و باید اسپانسر ایالتی داشته باشیم.)

۳. از آنجایی که رشته داروسازی جزو رشته های موقت تعریف شده است، در صورتی که از طرف خانمم اقدام کنیم، آیا امتیاز همسر (بنده که داروساز هستم) هم برای ایشان قابل لحاظ است؟

پرسش شده در تاریخ : دوشنبه 27 اسفند 1397

مهندسین صنایع و مهاجرت استرالیا

باسلام

من 33 ساله مهندس صنایع با 8 سال سابقه کار و مدیر پروژه در شرکت نفتی هستم در ضمن همسر بنده مهندس کامپیوتر با 5 سال سابقه کار بیمه ای می باشند.لطفا بنده را در خصوص امکان اخذ ویزای کار و شرایط آن مطلع فرمایید

با تشکر

پرسش شده در تاریخ : شنبه 23 دی 1396

امتیاز همسر در ویزای اسکیل

سلام

در سیستم امتیاز بندی ویزای اسکیل ورکر استرالیا ذکر شده  که یکی از موراد موثر در امتیازبندی مربوط به ۵ امتیاز همسر می باشد، در صورتی که همسر سن ۳۴ سال و رشته تحصیلی ارشد مهندسی کشاورزی و نمره آیلتس ۶ را داشته باشد ولی بدونه سابقه کاری باشد ایا میتواند ۵ امتیاز را بگیرد؟

پرسش شده در تاریخ : شنبه 13 خرداد 1396

سریعترین راه اخذ اقامت استرالیا!

سلام

من 34 ساله هستم 82 لیسانس کامپوتر گرفتم و12 سال سابقه با بیمه به عنوان مسوول شبکه در اداره دولتی دارم.سال 91 فوق لیسانس GIS گرفتم و دو سال هم در همین زمینه در اداره سابقه دارم.همسرم لیسانس کامپیوتره و 5 سال سابقه با بیمه داره و دخترم کلاس اوله.

توسط یکی از اساتیدم امکان بورس تحصیلی در استرالیا رو دارم و 6 ماه تا آیلتس 7 فاصله دارم.

مهاجرت رو از طریق بورس تحصیلی شروع کنم یا امتیازی که کسب میکنم؟

سریعترین راه برای گرفتن اقامت برای شرایط من کدومه؟

ممنونم از لطفتون

پرسش شده در تاریخ : شنبه 22 اسفند 1394

نمره ی زبان همراه (همسر)

نمره زبان برای همراهان نیز برای پیگیری و اخذ اقامت لازم است

پرسش شده در تاریخ : یکشنبه 25 بهمن 1394

لیست مشاغل استرالیا

سلام . آیا رشته مهندسی بهداشت محیط جزو مشاغل مورد نیاز استرالیا هست یا نه?

واینکه همسر اگر فقط ایلتس اورال یعنی 4.5 داشته باشه پنج امتیاز برای مهاجرت رو داره یا حتما باید شیش بیاره که پنج امتیاز بگیره

پرسش شده در تاریخ : شنبه 28 آذر 1394

همسر و آیلتس همسر در ویزای 489 استرالیا

لام

من یه مشکلی دارم. من و دوست دخترم برای 489 اقدام کردیم. حالا افسر گفته باید برای رابطه تون مدرک ارایه کنید. از طرفی هم چون دوست دخترم مدرک زبان نداره، 5000 دلار پول میخوان. میخواستم بدوونم میشه ما عقد کنیم و از افسر بخایم که ویزای من که main applicant هستم رو پیش ببره، و ویزای خانومم رو با تاخیر و از طریق subsequent entrant انجام بدیم؟یعنی من برم استرالیا و وقتی خانومم مدرک زبانش رو گرفت، برای subsequent entrant اقدام کنه؟

ممنون

پرسش شده در تاریخ : یکشنبه 3 آبان 1394

موسسه تداوم نسل سپید : مرکز تخصصی اخذ ویزای استرالیا