تداوم نسل سپید

کارشناس ارشد آی تی و مهاجرت به استرالیا

پرسش شده توسط : سامان شیلیان در تاریخ : دوشنبه 27 اسفند 1397

سلام. بنده ۳۴ سال دارم، دکتر داروساز با سابقه ۱۰ سال هستم. خانم بنده ۳۰ سال، کارشناسی ارشد رشته IT با سابقه ۵ سال و یک بچه زیر ۲ سال داریم.

۱. چه امتحاناتی را باید در خصوص رشته خودم که داروسازی است باید گذرانده شود و آیا این امتحانات قبل از ورود به استرالیا باید داده شود و یا بعد از ورود؟

۲. از طریق خودم به عنوان داروساز اقدام شود بهتر است یا از طریق همسرم که کارشناسی ارشد رشته IT است؟ (چراکه گویا رشته داروسازی جزو رشته های موقت محسوب میشه و باید اسپانسر ایالتی داشته باشیم.)

۳. از آنجایی که رشته داروسازی جزو رشته های موقت تعریف شده است، در صورتی که از طرف خانمم اقدام کنیم، آیا امتیاز همسر (بنده که داروساز هستم) هم برای ایشان قابل لحاظ است؟

پاسخ :

با سلام

رشته ی تحصیلی همسر شما (کارشناس ارشد آی تی) برای مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای تخصصی اسکیل ورکر گزینه ی مناسب تری می باشد چرا که رشته همسر شما در لیست دائم مشاغل استرالیا وجود دارد .و با توجه به اینکه همسر شما امتیاز سنی کامل را میگیرند پیشنهاد می شود که ایشان نفر اصلی پرونده مهاجرتی باشند .در رابطه با سوابق کاری و همچنین سطح زبان انگلیسی نیاز به مشاوره ی دقیق تر می باشد.مشاوران ما آماده ی پاسخگویی به شما می باشند.

برچسب ها :
کارشناس ارشد ای تی اسپانسر ایالتیامتیاز همسرسابقه کاری

مهندسین صنایع و مهاجرت به استرالیاویزای توریستی استرالیا

فرم مشاوره مهاجرت به استرالیا

  • تذکر : لطفا جهت ارزیابی مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای اسکیل ورکر ، فقط از طریقفرم ارزیابی مهاجرت به استرالیا اقدام نمایید .
  • جهت مشاوره حضوری با وکیل مارا با شماره تلفنهای موسسه تماس حاصل نمایید
  • در وارد کردن آدرس ایمیل خود دقت کنید . پاسخ سوال شما به ایمیلتان ارسال میگردد .
  • مجاز به استفاده از کدهای HTML نمیباشد .
  • حاصل جمع یا تفریق عبارت قرمز رنگ را در کادر کد امنیتی وارد نمایید .
نام *
ایمیل *
سوال *
حداکثر 1000 حرف
 
کد امنیتی *۲۳ - ۸ =
 

موسسه تداوم نسل سپید : مرکز تخصصی اخذ ویزای استرالیا