تداوم نسل سپید

امتیاز فوق لیسانس

پرسش شده توسط : اکرم در تاریخ : شنبه 1 اسفند 1394

با سلام و خسته نباشید. من فارغ التحصیل سال 81 مهندسی برق الکترونیک دانشگاه آزاد سبزوار با معدل 15.10 هستم. ارشد مهندسی برق آزاد مشهد سال 93 با معدل 18.97 می باشم و نه سال سابقه کار دارم. محبت می فرمایین امتیاز مدرک تحصیلی مرا هم بفرمایین. ممنون. آیا تداخلی با سابقه کار برای امتیاز دارم؟

پاسخ :

با سلام

در سیستم امتیاز بندی ویزای استرالیا، امتیاز فوق لیسانس در هر صورت 15 است(چه فوق لیسانس دانشگاه آزاد و چه سراسری و...)اگر با فوق لیسانس خود برای مهاجرت به استرالیا اقدام کنید از آنجا که سابقه کار بعد از اخذ مدرک تحصیلی به شما امتیاز می دهد عملا از سابقه کاری امتیازی نخواهید گرفت پس بهتر آن است که برای اخذ ویزای استرالیا با مدرک لیسانس خود اقدام کنید (لیسانس شما 10 امتیازی است چون دانشگاه شما سکشن 2 می باشد) ولی چنانچه با لیسانس خود اقدام کنید اگر سابقه کارتان مرتبط باشد با 8 سال سابقه کار ،می توانید 15 امتیاز از سابقه کار خود بگیرید.

برچسب ها :
مهاجرت به استرالیامهاجرت استرالیا از طریق تخصصامتیاز بندی ویزای استرالیامدرک تحصیلیلیسانسفوق لیسانسویزای استرالیاامتیاز مدرک تحصیلی

بیمه تامین اجتماعی یا کارفرماکارشناس علوم آزمایشگاهی

فرم مشاوره مهاجرت به استرالیا

در حال حاضر این وب سایت ( موسسه تداول نسل سپید ) هیچ فعالیتی ندارد

  • تذکر : لطفا جهت ارزیابی مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای اسکیل ورکر ، فقط از طریقفرم ارزیابی مهاجرت به استرالیا اقدام نمایید .
  • جهت مشاوره حضوری با وکیل مارا با شماره تلفنهای موسسه تماس حاصل نمایید
  • در وارد کردن آدرس ایمیل خود دقت کنید . پاسخ سوال شما به ایمیلتان ارسال میگردد .
  • مجاز به استفاده از کدهای HTML نمیباشد .
  • حاصل جمع یا تفریق عبارت قرمز رنگ را در کادر کد امنیتی وارد نمایید .
نام *
ایمیل *
سوال *
حداکثر 1000 حرف
 
کد امنیتی *۱۷ - ۱ =
 

موسسه تداوم نسل سپید : مرکز تخصصی اخذ ویزای استرالیا