تداوم نسل سپید

امتیاز مدرک لیسانس از دانشگاههای درجه 2

پرسش شده توسط : milad در تاریخ : چهارشنبه 25 آذر 1394

با عرض سلام و خسته نباشید؛

مدارک تحصیلی بنده دیپلم فنی و حرفه ای در رشته ساخت و تولید با معدل 17.80 و فوق دیپلم ساخت و تولید از دانشگاه آزاد اندیمشک با معدل 17.94 و کارشناسی ناپیوسته مکانیک طراحی جامدات از دانشگاه آزاد دزفول با معدل 16.32 بهمراه یک درس 3 واحدی افتاده هستش.

سوال اولم اینه که دانشگاه اخذ مدرک تحصیلی دوره کارشناسیم مورد قبول واقع میشه و مدرکم مور ارزشیابی قرار میگیره و میتونم رو 15 امتیاز مدرک تحصیلی حساب کنم؟ و اون درس افتاده تاثیری در امتیازدهی و ارزشیابی مدرک تحصیلی داره یا نه؟

سوال بعدیم اینه که 1 سال سابقه کار همراه با بیمه تحت عنوان پست مدیریت تولید و کارگاه در یک شرکت خدمات MDF دارم آیا سابقه کاریم با توجه به رشته تحصیلیم مور قبول واقع میشه؟ اگر که نه بفرمایید در چه زمینه ای لازم هست که مشغول به کار بشم؟

و سال آخر، کلا به چند سال سابقه کار نیاز هست تا بتونیم پرونده رو به جریان بندازیم ضمن اینکه امتیاز قابل قبولی هم از سابقه کاری کسب کنیم؟

ممنون میشم اگه به سوالاتم پاسخ بدید

مرسی از لطفتون

پاسخ :

با سلام

اگر شما موفق به اخذ مدرک کارشناسی خود شده باشید به شما امتیاز می دهد و چون دانشگاه شما سکشن 2 (درجه دو) است به شما تنها 10 امتیاز می دهد.(حتما مدرک شما مورد ارزشیابی قرار می گیرد ولی باید مدرک آیلتس داشته باشید) سابقه کار شما باید لزوما در زمینه ی مکانیک باشد تا به شما امتیاز دهد و حداقل سابقه کاری که به شما امتیاز دهد 3 سال سابقه کاری مرتبط با رشته تحصیلی بعد از اخذ مدرک تحصیلی باشد.

برچسب ها :
ویزای استرالیامدرک تحصیلیمدرک لیسانسامتیاز مدرک لیسانسسابقه کارامتیاز سابقه کارامتیاز بندی اسکیل ورکر استرالیا

آزمون زبان انگلیسی ناتی ویزای 489 و آیلتس اورال 7

فرم مشاوره مهاجرت به استرالیا

در حال حاضر این وب سایت ( موسسه تداول نسل سپید ) هیچ فعالیتی ندارد

  • تذکر : لطفا جهت ارزیابی مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای اسکیل ورکر ، فقط از طریقفرم ارزیابی مهاجرت به استرالیا اقدام نمایید .
  • جهت مشاوره حضوری با وکیل مارا با شماره تلفنهای موسسه تماس حاصل نمایید
  • در وارد کردن آدرس ایمیل خود دقت کنید . پاسخ سوال شما به ایمیلتان ارسال میگردد .
  • مجاز به استفاده از کدهای HTML نمیباشد .
  • حاصل جمع یا تفریق عبارت قرمز رنگ را در کادر کد امنیتی وارد نمایید .
نام *
ایمیل *
سوال *
حداکثر 1000 حرف
 
کد امنیتی *۷۹ - ۴ =
 

موسسه تداوم نسل سپید : مرکز تخصصی اخذ ویزای استرالیا