تداوم نسل سپید

بهترین راه اخذ اقامت استرالیا(2016)

پرسش شده توسط : فرشته در تاریخ : چهارشنبه 3 شهریور 1395

با سلام

می خواستم بدونم بهترین راه برای اخذ اقامت استرالیا چه راهیه؟(سریعترین راه و مطمئن ترین راه جهت مهاجرت قانونی به استرالیا منظورم هست)

البته این رو هم باید بگم که من یه جوون ایرانی تحصیل کرده و مجردم و سرمایه آنچنانی ندارم که بتونم از طریق سرمایه گذاری و یا خرید ملک و .. که نیاز به سرمایه زیادی داره برای مهاجرت به استرالیا اقدام کنم.

با تشکر از پاسخگویی

پاسخ :

با سلام

در حال حاضر بهترین راه برای مهاجرت به استرالیا و اخذ اقامت دائم استرالیا ، مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص (اخذ ویزای اسکیل ورکر استرالیا ) می باشد.و اخذ این ویزا (اسکیل ورکر) و مهاجرت از طریق تخصص و نهایتا اخذ اقامت دائم استرالیا از طریق تخصص به سرمایه زیادی نیاز ندارد. بلکه در این روش ملاک تخصص شماست . یعنی شما باید دانش آموخته ی رشته های خاصی که دولت استرالیا تعیین کرده است باشید و در آن رشته سابقه ی کار داشته باشید و ضمنا تسلط کافی و کامل به زبان انگلیسی داشته باشید و مدرک زبان آیلتس ارائه نمایید .ضمنا سن شما نباید از یک حدی که مشخص شده بیشتر باشد.در حال حاضر این روش بهترین روش برای مهاجرت به استرالیا  و اخذ اقامت دائم استرالیا است و کاملا قانونی می باشد و شما اگر موفق به اخذ ویزای تخصص(اسکیل ورکر) شوید از بدو ورود به استرالیا مانند یک شهروند استرالیایی خواهید بود.

برچسب ها :
مهاجرتمهاجرت استرالیامهاجرت به استرالیا از طریق قانونیاسترالیااخذ اقامتبهترین راه اخذ اقامت استرالیا

عدم امکان اخذ اقامت استرالیامهاجرت به استرالیا از طریق سابقه کار فنی

فرم مشاوره مهاجرت به استرالیا

  • تذکر : لطفا جهت ارزیابی مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای اسکیل ورکر ، فقط از طریقفرم ارزیابی مهاجرت به استرالیا اقدام نمایید .
  • جهت مشاوره حضوری با وکیل مارا با شماره تلفنهای موسسه تماس حاصل نمایید
  • در وارد کردن آدرس ایمیل خود دقت کنید . پاسخ سوال شما به ایمیلتان ارسال میگردد .
  • مجاز به استفاده از کدهای HTML نمیباشد .
  • حاصل جمع یا تفریق عبارت قرمز رنگ را در کادر کد امنیتی وارد نمایید .
نام *
ایمیل *
سوال *
حداکثر 1000 حرف
 
کد امنیتی *۳۴ + ۲ =
 

موسسه تداوم نسل سپید : مرکز تخصصی اخذ ویزای استرالیا