تداوم نسل سپید

مزایای اخذ ویزای استرالیا

پرسش شده توسط : سودابه سرایی در تاریخ : چهارشنبه 28 مهر 1395

با درود و خسته نباشید

سپاسگذارم از اینکه زمانی رو برای پاسخگویی به پرسش های کاربران صرف میکنید.

با توجه به شرایط نسبتا سخت دریافت ویزای تخصص استرالیا ( که گاها منجر به اخذ اقامت دائم در ابتدای پروسه مهاجرت به استرالیا نخواهد شد ) چه دلایلی وجود دارد که متقاضیان اینقدر اصرار به دریافت این ویزا رو دارند.

منظورم این است که حتما مزایایی باید وجود داشته باشه تا اینهمه متقاضی را متقاعد به این اخذ ویزای استرالیا میکند.

البته من در سایت مطالب زیادی رو مطالعه کردم ولی از اونجاییکه این مطالب به صورت پراکنده در بخشهای مختلف سایت و همچنین برخی از آنها که در لابلای پرسشهای سایرین وجود داشت موجود بود تصویر کاملی از این مزایا بدست نیاوردم.

من شرایط مهاجرت به استرالیا رو دارم و خیلی دلم میخواد با دید باز وارد این پروسه بشم

با تشکر از راهنمایی شما

پاسخ :

با سلام

در پاسخ به سوال شما باید بگویم کشور استرالیا به همراه کشور کانادا جزو تنها کشورهایی هستند که نیروی متخصص جذب می کنند و یا به عبارتی از تمام دنیا برای دارندگان شرایط، ویزا (ویزای تخصص) صادر می کنند.اینکه چرا این کشورها اقدام به چنین عملی می کنند طبعا به وضعیت مناسب اقتصادی و وسعت بسیار زیاد این دو سرزمین در کنار جمعیت کم آنها می باشد.ولی علت زیاد بودن متقاضی برای مهاجرت به استرالیا و اخذ ویزای استرالیا (ویزای اقامت دائم) آن است که اولا ویزای تخصص یک ویزای کاملا قانونی می باشد و شما با پرواز وارد خاک استرالیا می شوید ! واین بسیار متفاوت است با ویزاهای غیر قانونی و یا پناهندگی استرالیا و سایر کشورهای جهان ( به ویژه کشورهای  اروپایی)!

شما از زمانی که موفق به اخذ ویزای تخصص استرالیا شدید و نهایتا به استرالیا مهاجرت کردید از همان بدو ورود به خاک استرالیا ،مانند یک شهروند استرالیایی از مزایای شهروندی استرالیا برخوردار می شوید. مزایای نظیر بیمه و خدمات درمانی و ...

مزایای مهاجرت به استرالیا

علاوه بر این استرالیا آب و هوایی بسیار مناسب دارد تا جایی که بعضی استرالیا را بهشت روی زمین می نامند. و دیگر اینکه همه ساله ما شاهد آن هستیم که شهرهای استرالیا نظیر سیدنی و ملبورن در میان ده شهر برتر جهان هستند و این بدان معناست که استرالیا سرزمینی بسیار زیبا با استانداردهای بسیار بالا و موقعیت ویژه و خاص و منحصر به فردی است.ضمنا پروسه مهاجرت به استرالیا با وجود سختی ها ، از پروسه مهاجرت به کانادا به مراتب سریع تر و به اصطلاح شسته تر و مشخص تر می باشد .علت اقبال زیاد تفاوت بین ویزای قانونی و ویزای غیر قانونی و پناهندگی و مشقتها  و داستانهای پناهندگی است که گاها اخبار آن را می شنوید (بد رفتاری با پناهجویان و ....)ولی این تنها علت نیست استرالیا بیشک سرزمینی با جغرافیا و مختصات و مشخصات خاص بر روی این کره ی خاکی می باشد.

برچسب ها :
مهاجرت به استرالیاپروسه مهاجرت به استرالیاویزای استرالیاویزای تخصص استرالیا

امتیاز کارشناسی ارشد برای مهاجرت به استرالیاداشتن شرایط جهت مهاجرت به استرالیا

فرم مشاوره مهاجرت به استرالیا

در حال حاضر این وب سایت ( موسسه تداول نسل سپید ) هیچ فعالیتی ندارد

  • تذکر : لطفا جهت ارزیابی مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای اسکیل ورکر ، فقط از طریقفرم ارزیابی مهاجرت به استرالیا اقدام نمایید .
  • جهت مشاوره حضوری با وکیل مارا با شماره تلفنهای موسسه تماس حاصل نمایید
  • در وارد کردن آدرس ایمیل خود دقت کنید . پاسخ سوال شما به ایمیلتان ارسال میگردد .
  • مجاز به استفاده از کدهای HTML نمیباشد .
  • حاصل جمع یا تفریق عبارت قرمز رنگ را در کادر کد امنیتی وارد نمایید .
نام *
ایمیل *
سوال *
حداکثر 1000 حرف
 
کد امنیتی *۶۱ + ۸ =
 

موسسه تداوم نسل سپید : مرکز تخصصی اخذ ویزای استرالیا