تداوم نسل سپید

ویزای کلاس 489

پرسش شده توسط : حسین ملکی در تاریخ : پنجشنبه 3 دی 1394

با سلام، بنده اسسمنت دارم، اما مشکل اخذ نمره آیلتس بالا دارم، چنانچه برای استفاده از ویزای 489 از طریق ازدواج صوری با خانمی که خواهرشون مقیم استرالیا بوده و مدارک دال بر زندگی در مناطق کم جمعیت نیو سات ولز ارائه نمایند اقدام کنم و 10 امتیاز بگیرم، آیا مناسب ارزیابی می کنید؟ دادن وقت مشاوره حضوری هم در صورت امکان مزید امتنان خواهد بود. متشکرم.

پاسخ :

با سلام

در جواب سوالتان باید بگویم بله می توانید اقدام کنید و 10 امتیاز بگیرید البته به شرط آنکه از سایر موارد 50 امتیاز را برای ویزای اسکیل ورکر (کلاس 489) داشته باشید و آیلتس 6 در چهار مهارت الزامی است.ولی باید اسسمنت شما بررسی شود و ببینیم با کد رشته ای که دارید می توانید برای ایالتی که می خواهید اساسا اقدام کنید . برای اطلاعات بیشتر  و بررسی دقیق شرایط خود همانطور که فرمودید می توانید از مشاوره ی حضوری و دقیق کارشناس ارشد مهاجرت به استرالیا بهره مند شوید و به پاسخ همه ی سوالات خود پیرامون ویزای استرالیا(اسکیل ورکر ) دست یابید .برای این امر با دفتر موسسه تماس بگیرید و قرار حضوری بخواهید تا در اولین فرصت به شما وقت مشاوره دهند. لازم به ذکر است که جلسه ی مشاوره حدود 45 دقیقه می باشد و رایگان نیست و به همه ی سوالات شما پیرامون ویزای اسکیل ورکر استرالیا(489 و..)پاسخ داده خواهد شد.

برچسب ها :
ویزای استرالیامهاجرت به استرالیاویزای 489 اسسمنت

ویزای ساب کلاس 489بیمه تامین اجتماعی

فرم مشاوره مهاجرت به استرالیا

در حال حاضر این وب سایت ( موسسه تداول نسل سپید ) هیچ فعالیتی ندارد

  • تذکر : لطفا جهت ارزیابی مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای اسکیل ورکر ، فقط از طریقفرم ارزیابی مهاجرت به استرالیا اقدام نمایید .
  • جهت مشاوره حضوری با وکیل مارا با شماره تلفنهای موسسه تماس حاصل نمایید
  • در وارد کردن آدرس ایمیل خود دقت کنید . پاسخ سوال شما به ایمیلتان ارسال میگردد .
  • مجاز به استفاده از کدهای HTML نمیباشد .
  • حاصل جمع یا تفریق عبارت قرمز رنگ را در کادر کد امنیتی وارد نمایید .
نام *
ایمیل *
سوال *
حداکثر 1000 حرف
 
کد امنیتی *۴۵ + ۷ =
 

موسسه تداوم نسل سپید : مرکز تخصصی اخذ ویزای استرالیا