تداوم نسل سپید

تعداد پناهجویان ایرانی در استرالیا

اخذ اقامت استرالیا بخودی خود دارای شرایط سختی است و این شرایط دشوار دلایل متعددی دارد که در سایر مطالب سایت بطور کامل به آن پرداخته شده است. اما در این میان پناهندگی شرایط بسیار دشواری دارد و حتی در صورت موفق شدن به اخذ پناهندگی نباید منتظر زندگی نرمال و مناسبی باشید !

تعداد پناهجویان ایرانی در استرالیا

چه تعداد پناهجوی ایرانی در استرالیا وجود دارد؟

آمار رسمی اواخر مارس گذشته نشان می دهد که از 1848 نفری که در بازداشتگاه های مهاجرتی استرالیا به سر می برند حدود 20 درصد ایرانی اند. همچنین در میان 1707 نفری که قصد مهاجرت به استرالیا را داشته اما به بازداشتگاه های جزیره نائورو و پاپوا گینه نو منتقل شده اند، تعداد زیادی شهروند ایرانی دیده می شوند.

چندین هزار ایرانی دیگر نیز با روادید موقت در شهرهای استرالیا به سر می برند و همچنان منتظر پاسخ نهایی درخواست خود هستند. همچنین وکلای پناهجویان می گویند در حال حاضر در حدود 45 پناهجوی ایرانی در استرالیا در بازداشت نامحدود به سر می برند زیرا با وجود آن که درخواست پناهندگی شان رد شده همچنان از بازگشت به ایران سر باز می زنند.

طبق آمار بیشتر ایرانی هایی که به صورت قانونی به استرالیا مهاجرت می کنند افرادی متخصص و تحصیلکرده هستند. این افراد عمدتا در شهرهای استرالیا و ملبورن ساکن می شوند ولی آنهایی که به طور غیرقانونی قصد ساختن زندگی در استرالیا را دارند طبق گفته دولت استرالیا که طرح امنیت مرزی را توسط نیروهای نظامی خود به اجرا درآورده است، هیچ گاه موفق به ورود به این کشور نخواهند شد.

با توجه به اظهارات مسئولان ایرانی و استرالیایی، حال این پناهجویان هستند که باید بین انتظاری نامحدود برای بررسی وضعیت شان از سوی استرالیا و بازگشت به کشورشان دست به انتخاب بزنند.

منبع : برترین ها

چرا پناهندگی و مهاجرت غیر قانونی !؟

مهاجرت به استرالیا بخودی خود دارای شرایط سختی است و این شرایط دشوار دلایل متعددی دارد که در سایر مطالب سایت بطور کامل به آن پرداخته شده است. اما در این میان پناهندگی شرایط بسیار دشواری دارد و حتی در صورت موفق شدن به اخذ پناهندگی نباید منتظر زندگی نرمال و مناسبی باشید !

معمولا پناهندگی افرادی در استرالیا پذیرفته خواهد شد که مدارک موثقی از نبود شرایط زندگی در کشور خود ارائه دهند. نداشتن امنیت جانی به خاطر مسائل سیاسی، مذهبی و ... و اثبات این موضوع بسیار دشوار خواهد بود بویژه برای افرادی که قصد دارند فقط مهاجرت کنند آن هم به هر شرایطی

اما مسئله به همین جا خاتمه نخواهد یافت !

زمانی که بناهندگی شما پذیرفته شد باید این موضوع را بپذیرید که رفت و آمد به کشور خود را برای مدتهای طولانی از دست خواهید داد.

موسسه تداوم نسل سپید به عنوان تنها مرکز تخصصی مهاجرت به استرالیا به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی مهاجرت از طریق پناهندگی را به هیچ کشوری توصیه نمیکند و خدماتی در این خصوص ارائه نمینماید و توصیه ما به شما این است :

اگر قصد مهاجرت به استرالیا را دارید فقط و فقط از روش های قانونی استفاده نمایید

برچسب ها :
پناهندگی استرالیاپناهجویان استرالیامهاجرت استرالیا

مهلت اداره مهاجرت استرالیا به پناهجویاناخراج 6 پناهنده ایرانی از استرالیا

موسسه تداوم نسل سپید : مرکز تخصصی اخذ ویزای استرالیا