تداوم نسل سپید

آکواریوم ملبورن

اگر قصد گردشگری در استرالیا و بخصوص شهر ملبورن را دارید آکواریوم ملبورن میتواند ساعات خوش و شگفت انگیزی را برای شما فراهم آورد.

آکواریوم ملبورنآکواریوم ملبورنآکواریوم ملبورنآکواریوم ملبورنآکواریوم ملبورنآکواریوم ملبورنآکواریوم ملبورنآکواریوم ملبورن

ملبورن استرالیا

ملبورن یکی از کلان شهرهای استرالیاست که به عقیده ساکنین آن بعد از سیدنی زیباترین شهر دنیاست ! هر چند که این موضوع چندان هم عجیب نیست چون این شهر بارها به عنوان یکی از بهترین شهرهای دنیا انتخاب شده است.

اگر قصد گردشگری در ملبورن را دارید باید بدانید که این شهر جاذبه های توریستی بسیاری از جمله بالن سواری ، ورزشهای آبی ، موزه هنرهای معاصر ، موزه ملبورن ، موزه مهاجرت ، بالکن چشم انداز ملبورن ، میدان فدراسیون ، آکواریوم ملبورن و ... میباشد.

آکواریوم ملبورن

در این آکواریوم صخره های مرجانی زیبا، ماهی های رنگارنگ، گرفتن چترماهی و پیاده روی طولانی به داخل تانکی است که ماهی های بزرگ، کوسه های توسی و پرتو ماهی ها زندگی می کنند را تجربه خواهید کرد. پنگوئن های قطب جنوب را نیز می توانید در این آکواریوم از نزدیک مشاهده کنید. همچنین می توانید در کنار کوسه ها در زیر آب غواصی کنید.برچسب ها :
گردشگری در استرالیاآکواریوم ملبورنجاذبه های گردشگری استرالیاجاذبه های توریستی ملبورن

امتیاز بندی مهاجرت به استرالیاویزا و انواع ویزا

موسسه تداوم نسل سپید : مرکز تخصصی اخذ ویزای استرالیا