تداوم نسل سپید

اقامت دائم استرالیا و اسپانسر ایالتی

دسترسی سریعتر به شغل مرتبط با تحصیلات، اخذ اقامت دائم استرالیا و استفاده از خدمات سیستماتیک نظیر پیدا کردن منزل، مدرسه، کمک به ارتقاء سطح زبان انگلیسی و آشنایی سریعتر با فرهنگ و روابط اجتماعی مرسوم در استرالیا از جمله مزایای اقامت دائم استرالیا از طریق اسپانسر ایالتی میباشد.

اقامت دائم استرالیا و اسپانسر ایالتی

اسپانسر ایالتی و اقامت دائم استرالیا

افرادی که به هر دلیل نمیتوانند حدنصاب امتیاز ویزای اسکیل ورکر را کسب نمایند، می توانند از راه های غیر مستقیم به اقامت دائم استرالیا دست یابند. با استفاده از این روش 5 امتیاز به جمع امتیازات متقاضی اضافه و چنانچه مجموع امتیازات وی به 55 برسد از این طریق اقدام نمایید .
دراین روش ( اخذ اقامت دائم استرالیا از طریق اسپانسر ایالتی ) میبایست درخواستی جهت اخذ اسپانسر به یکی از ایالت های استرالیا که به مهارت و تخصص فرد احتیاج دارد ارسال شود. ( البته شغل متقاضی باید در لیست اداره مهاجرت آن ایالت وجود داشته باشد. )

بسیاری از ایالتها وقتی اسپانسر فردی می شوند خدمات بسیار عالی ، منظم و از قبل برنامه ریزی شده ای را در اختیار آن فرد قرار خواهند داد تا آن فرد بتواند از مشکلات اولیه غربت در بدو ورود سریعتر عبور کرده و با جامعه و فرهنگ جدید تطبیق پیدا کند. این حمایت ایالتها تا کنون بسیار مفید بوده و حتی نشان داده است که از داشتن دوست و فامیل و آشنا نیز موثر تر می باشد. وقتی یک ارگان دولتی شما را مورد حمایت قرار می دهد شما دارای یک پشتوانه سیستماتیک و سازمان دهی شده خواهید بود که هدفش این است که هر چه سریعتر شما را وارد بازار کار نموده و از تخصصتان جهت پیشرفت جامعه استفاده نماید.


مزایای استفاده از اسپانسر ایالتی

1- دسترسی سریعتر به شغل مرتبط با تحصیلات نسبت به افرادی که اسپانسر ندارند !
2- به دلیل این که ایالت مربوطه علاقه دارد هر چه سریع تر به ثمره سرمایه گذاری خود روی شما دست یابد، به شما کمک خواهد نمود که وارد بازار کار شده و با به کار گیری مهارت خود در آن ایالت باعث پیشرفت صنعتی، علمی، اجتماعی و فرهنگی آن ایالت بشوید.

3- اخذ اقامت دائم استرالیا

4- ایالت مربوطه به شما کمک خواهد نمود که مراحل اولیه تثبیت شدن در کشور جدید را سریع تر پشت سر بگذارید. به همین دلیل در مواردی از قبیل: پیدا کردن محل زندگی، مدرسه برای بچه ها ، تقویت زبان انگلیسی متقاضی ، همسر و بچه ها، تطبیق پیدا کردن با محیط جدید به لحاظ اجتماعی و فرهنگی، پیدا کردن راه و چاه های قانونی و غیر قانونی (البته منظور از غیر قانونی راهنمایی شما جهت شناخت نسبت به کارهایی است که نباید انجام شود) و بسیاری از خدمات دیگر به شما کمکهای شایانی می نماید .

این کمک ها آنقدر جالب و با ارزش می باشند که دوست داریم همه افراد از طریق اسپانسر ایالتی اقدام نمایند. هر چند که موسسه تداوم نسل سپید و بسیاری از همکاران معتبر ما که در زمینه مهاجرت فعالیت دارند چنین سرویسهایی را برای موکلین خود کم و بیش فراهم میآورند، اما این را بدانید که سرویسهای برنامه ریزی شده، سازمان دهی شده و سیستماتیک از طرف دولت محلی آن منطقه بسیار با ارزش بوده و داشتن یک پشتیبان دولتی مزایای خوبی قلمداد می شود.

لیست مشاغل مورد نیاز ایالتها در هر زمان با توجه به شرایط اقتصادی و بازار کار در ایالت مربوطه بدون اطلاع قبلی تغییر می نماید. این که فرضا ایالت استرالیای جنوبی در حال حاضر به نیروی کار متخصص در زمینه شیمی نیاز دارد، دلیل بر این نیست که 4 ماه بعد نیز این ایالت افرادی با تخصص شیمی را بپذیرد. پس سعی کنید برنامه خود را طوری تنظیم نمایید که همه کارهایتان حد الامکان به موقع انجام گردد تا به موقع نیز بتوانید از فرصت داشتن یک اسپانسر ایالتی استفاده نمایید.

برچسب ها :
اقامت دائم استرالیااقامت دائماسپانسر ایالتیمهاجرت استرالیاویزای استرالیامهاجرت به استرالیا

مهاجرت استرالیا - اقامت دائم استرالیاشرایط مهاجرت استرالیا

موسسه تداوم نسل سپید : مرکز تخصصی اخذ ویزای استرالیا