تداوم نسل سپید

شرایط مهاجرت استرالیا

با توجه به تقاضای بسیار بالای مهاجرت استرالیا موسسه تداوم نسل سپید در نظر دارد خدمات خود را که شامل مشاوره و انجام پروسه کامل مهاجرتی می باشد با قیمتی مناسب برای متقاضیان (مهاجران) انجام دهد.

شرایط مهاجرت استرالیا

شرایط مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به کشوری دیگر تصمیمی بزرگ و حساس است و آینده فرد مهاجر را رقم خواهد زد. اتخاذ چنین تصمیمی معمولا هنگامی اتفاق می افتد که فرد به هر دلیلی ( اجتماعی, اقتصادی و ... ) از وضعیت موجود جامعه و کشور خود ناراضی است و یا تلاشی است برای هرچه بهتر ساختن آینده خود و خانواده خود. در چنین وضعیتی است که فرد برای پیشرفت و رسیدن به رویاهای خود به فکر مهاجرت و تغییر فرو میرود.

امروزه و همگام با پیشرفت تکنولوژی ، دنیا شاهد تغییرات محسوسی در کلیه شئون زندگی و بالاخص شرایط اجتماعی و فرهنگی است و مهاجرت نیز از این موضوع مستثنا نیست.

مهاجرت به استرالیا

استرالیا به سبب برخورداری از وضعیت اقتصادی و بازار کار مناسب، سطح زندگی و رفاه بالا و جاذبه های گردشگری و توریستی بسیار، در کنار کشورهایی مانند آمریکا و کانادا ، یکی از مقاصد مهم مهاجرتی است و هجوم مهاجران به این کشور باعث میشود که تدابیر ویژه ای جهت کنترل مرزها از سوی اداره مهاجرت استرالیا اتخاذ شود. بنابراین مهاجرت به استرالیا ( اخذ اقامت دائم استرالیا ) منوط به شرایط تعیین شده از طرف سازمان مهاجرت استرالیا می باشد.یکی از فاکتورهای اصلی قبول درخواست مهاجرت, مهارت و تخصص است.استرالیا توانسته با فراهم کردن بستری مناسب از نظر شغلی و اقتصادی به یکی از پیشگامان در زمینه جذب مهاجرین جویای کار و تحصیل تبدیل شود.

مراحل مختلف مهاجرت به استرالیا 

امتیازبندی بر اساس قوانین جدید

قوانین جدید در مورد سیستم امتیازبندی استرالیا از اول جولای ۲۰۱۲ به اجرا درآمد. شرایط اولیه مهاجرت به استرالیا برای تقاضای ویزای افراد متخصص را میتوانید از طریق لینک زیر مشاهده نمایید.

امتیازبندی مهاجرت به استرالیا

وب سایت رسمی سازمان مهاجرت و حفاظت از مرزهای استرالیا

برچسب ها :
مهاجرت استرالیامهاجرت به استرالیاویزای اسکیل ورکراداره مهاجرت استرالیا

اقامت دائم استرالیا و اسپانسر ایالتیویزای استرالیا ویژه مهندسین

موسسه تداوم نسل سپید : مرکز تخصصی اخذ ویزای استرالیا