تداوم نسل سپید

مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص

مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص و به اصطلاح اخذ ویزای اسکیل ورکر استرالیا و کسب مجوز اقامت دائم استرالیا یکی از مهمترین و در عین حال بهترین نوع ویزا جهت مهاجرت به کشور استرالیا میباشد. البته شرایط و ویژگیهای خاص خود را دارد که در ادامه به آنها اشاره خواهد شد.

مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص

مهاجرت از طریق تخصص

مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص یکی از روشهای مرسوم جهت کسب اقامت دائم استرالیا است و شمار زیادی از هموطنانمان هر ساله جزو متقاضیان این نو ویزا میباشند. اگر چه مهاجرت از طریق تخصص به استرالیا شرایط نسبتا سختی را دارد اما افرادی که از این طریق موفق به مهاجرت به استرالیا میشوند شرایط زندگی خوب و مرفه ی را در کشور استرالیا تجربه خواهند کرد و با توجه به تمهیداتی که دولت استرالیا برای مهاجرین قانونی وضع کرده است به سرعت با محیط جدید سازگار خواهند شد.

شرایط مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص

شرایط وضع شده جهت ویزای اسکیل ورکر استرالیا را میتوانید از طریق صفحه امتیازبندی ویزای اسکیل ورکراسترالیا ملاحظه نمایید ولی بصورت اجمالی این شرایط ( که برخی الزامی هستند و با رنگ قرمز مشخص شده اند) عبارتند از :

  1. شرایط سنی ( 18 تا 49 سال )
  2. تسلط بر زبان انگلیسی ( حداقل آیلتس 6 )
  3. سوابق مرتبط کاری در استرالیا
  4. سوابق مرتبط کاری با مدرک تحصیلی موجود در لیست مشاغل موردنیاز استرالیا
  5. مدرک تحصیلی ( دیپلم به بالا )
  6. تحصیل در استرالیا حداقل 2 سال
  7. مهارتهای همسر متقاضی ویزای اسکیل ورکر
  8. گذراندن یک سال دوره های تخصصی


تذکر در مورد آیتم شماره 4

مدرک تحصیلی شما باید در فهرست تخصص های مورد نیاز استرالیا قرار داشته باشد. جهت آگاهی از این موضوع میتوانید با شماره تلفنهای موسسه تداوم نسل سپید تماس گرفته و از وضعیت خود مطلع گردید و یا از طریق فرم ارزیابی آنلاین اقدام نمایید.

هریک از ویژگیهای فوق امتیاز خاصی را شامل میشود و در صورت کسب 60 امتیاز شما موفق به کسب اقامت دائم استرالیا از طرق ویزای 189 خواهید شد و در صورتی که امتیاز شما 55 باشد میتوانید از طریق ویزای 190 اقدام نمایید و در صورت موفق شدن به کسب 50 امتیاز میتوانید از شرایط ویزای کلاس 489 بهرمند شوید. در ادامه توضیح مختصر در رابطه با کلاسهای فوق ارائه شده است.

مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص

انواع ویزای اسکیل ورکر

ویزای کلاس 489

ویزای 489 یک ویزای موقت 4 ساله است که می تواند به ویزای اقامت دائم استرالیا تبدیل شوداگر متقاضی شرایط لازم را (که شامل 2 سال زندگی و کار در بدو ورود است) رعایت کند. اطلاعات بیشتر در مورد ویزای 489 استرالیا

ویزای کلاس 190

این نوع از ویزا در واقع یک ویزای امتیازی است و مربوط به افرادی است که میخواهند برای مهاجرت به استرالیا از حمایت(اسپانسر)ایالتی برخوردار شوند. ویزای 190 استرالیا

ویزای کلاس 189

این حالت از ویزای مهاجرت استرالیا بهترین نوع ورود به خاک استرالیا میباشد، چراکه شما از همان ابتدا با اقامت دائم استرالیا وارد شده و به هیچ ایالت و شخص یا سازمانی وابسته نیستید. ویزای کلاس 189

برچسب ها :
مهاجرت به استرالیامهاجرت از طریق تخصصمهاجرت به استرالیا از طریق تخصصویزای اسکیل ورکر استرالیا

ویزای تحصیلی استرالیاوکیل مارا - مهاجرت به استرالیا

موسسه تداوم نسل سپید : مرکز تخصصی اخذ ویزای استرالیا