تداوم نسل سپید

در حال حاضر این موسسه هیچ فعالیتی ندارد

ویزای استرالیا از اسسمنت تا اخذ ویزا

پس از اخذ اسسمنت ( ارزشیابی مدرک تحصیلی ) پروسه اصلی ویزای اسکیل ورکر استرالیا به جریان خواهد افتاد. در این مرحله مدارک متقاضی برای اداره مهاجرت استرالیا ارسال میگردد. این مدارک بسته به نظر افسر پرونده مهاجرت متفاوت خواهد بود.

ویزای استرالیا از اسسمنت تا اخذ ویزا

خدمات ویزای استرالیا از اسسمنت تا اخذ ویزا

بعد از دریافت جواب مثبت ارزشیابی مدرک تحصیلی (Assessment) لیست مدارک پروسه ی بعدی به متقاضی ارائه می شود که در جواب ارزشیابی علاوه بر امتیاز مدرک تحصیلی ما از امتیاز سابقه کاری متقاضی آگاه می شویم زیرا گاهی بخشی از سابقه کار ارائه شده توسط متقاضی به دلایلی از سوی سازمان ارزیابی کننده رد شده و پذیرفته نمی شود. در این مرحله در صورت متاهل بودن و یا فرزند داشتن متقاضی باید مدارک همسر و فرزند هم که شامل مدارک شناسایی، تحصیلی و کاری می باشد، ترجمه ی رسمی شده و به پرونده ی متقاضی اضافه شود که ما می توانیم در صورت تمایل کار ترجمه ی مدارک شما را با دارالترجمه های معتبر و مورد تایید دادگستری انجام دهیم. بعد از تکمیل و ترجمه ی مدارک و ارائه ی مدرک آیلتس (چنانچه در مرحله ی اول آیلتس ارائه نشده باشد) پرونده ی مهاجرتی در سازمان EOI ثبت می شود که در صورت نیاز پرونده، هماهنگی های لازم با ایالت های استرالیا برای اخذ اسپانسر شیپ انجام می شود و بعد از حدود یک ماه دعوتنامه (Invitation) برای لاج پرونده در اداره ی مهاجرت برای شما می آید.

اولویت در دریافت دعوتنامه به شرح زیر است

  1. متقاضیانی که از امتیاز بالاتری برخوردار هستند (بالاتر از حد نصاب )
  2. متقاضیانی که با امتیاز برابر ،سطح زبان انگلیسی آنها بالاتر و نمره ی مدرک زبان آنها بیشتر است.
  3. سایر متقاضیان که حداقل امتیاز (حد نصاب) را دارند.

بعد از اخذ دعوتنامه فرم های لازم تکمیل می شود و هزینه ی ویزا پرداخت می گردد ( در صورت تاهل هزینه ی ویزای همسر وفرزند) و بعداز پرداخت هزینه ی ویزا، شماره پرونده یا فایل نامبر صادر و پس از دریافت فایل نامبر باید منتظر بمانیم تا پرونده به آفیسر (افسر پرونده) داده شود .در این مرحله آفیسر پرونده مدارک و فرم های تکمیلی و اطلاعات متعددی در رابطه با متقاضی و خانواده ی متقاضی می خواهد که باید تکمیل و برای وی ارسال شود مانند فرم 80 و فرم 1221 و ...
در صورت نیاز و صلاحدید افسر پرونده در این مرحله، از محل کار متقاضی (محل کارهای ادعا شده در سوابق کاری ارائه شده ) استعلام به عمل می آید که صحت سابقه کار شما تایید شده و مورد قبول واقع شود. بعد از این مرحله پرونده وارد قسمت چک امنیتی (Security check) می شود که مرحله ی آخر کار است و در این مرحله پرونده از سازمان مهاجرت به سازمان های امنیتی مربوطه ارسال می شود و بعد از تایید شدن پرونده توسط سازمان های مربوطه ،افسر پرونده تست های پزشکی فرد و خانواده وی و همچنین گواهی عدم سو پیشینه را درخواست می کند که این مدارک باید برای آفیسر پرونده ارسال شود تا آفیسر نهایتا تصمیم خود را مبنی بر صدور یا عدم صدور ویزای اقامتی شما بگیرد. تقریبا در همین مقطع است که چنانچه متاهل باشید آیلتس همسر از ما درخواست می شود و باید ارائه شود.
موسسه تداوم نسل سپید با ارتباط مستقیم با افسر پرونده از چگونگی وضعیت پرونده با خبر شده و تمامی مدارک و فرم های لازم که از طرف آفیسر درخواست می گردد را ارسال و پیگیری های لازم را با افسر پرونده انجام داده تا نهایتا پرونده شما منجر به صدور ویزا شود.

برچسب ها :
ویزای استرالیاویزای اسکیل ورکر استرالیااسسمنتاخذ ویزای استرالیاویزای تخصص استرالیا

خدمات از ابتدای پروسه تا اخذ اسسمنت (Assessment)اخذ ویزای توریستی استرالیا

موسسه تداوم نسل سپید : مرکز تخصصی اخذ ویزای استرالیا