تداوم نسل سپید

IELTS

زبان انگلیسی برای دریافت ویزای استرالیا

مدارک زبان انگلیسی مورد پذیرش دولت استرالیا برای متقاضیان ویزای استرالیا


ویزای اسپانسر ایالتی

سلام. امیدوارم که تن درست و خوب باشید. من در تمامی مهارتهای آیلتس نمره 7 دارم. 26 سال و لیسانس معماری دارم. یعنی تا همینجاش میتونم تا 55 امتیاز بگیرم.ولی متاسفانه به دلیل اینکه درگیر سربازی بودم هیچ سابقه کاری ندارم. با این اوصاف میتونم برای ویزای اسپانسر ایالتی اقدام کنم؟

ممنون از توجهتون.

پرسش شده در تاریخ : پنجشنبه 9 اردیبهشت 1395

اقدام جهت اخذ آیلتس

با سلام

چه مدت قبل از آماده شدن مدرک آیلتس می توانیم برای مهاجرت اقدام کنیم؟ ( برای صرف ه جویی در وقت)

با تشکر

پرسش شده در تاریخ : سه شنبه 7 اردیبهشت 1395

آزمون آیلتس در ایران

باعرض سلام و تشکر فراوان به خاطر سایت خوبتون

می خواستم بدونم مدرک ایلتسی که توی موسسه های ایران ارائه می دن معتبر هستن

یا اینکه مثلا باید بریم دوبی مدرک بگیریم؟

مرسی

پرسش شده در تاریخ : شنبه 3 بهمن 1394

آیلتس اورال 7

سلام .خسته نباشید

من می خواهم برای مهاجرت استرالیا از طریق ویزای اسکیل اقدام کنم .امتیاز خودم را که حساب کرده ام بدون مدرک زبان 45 امتیازی هستم .ضمنا آیلتس اورال 7 دارم .حالا با توجه به شرایطی که من دارم برای کدام ساب کلاس می توانم اقدام کنم جهت اخذ ویزای استرالیا؟

پرسش شده در تاریخ : سه شنبه 29 دی 1394

حداقل نمره ی آیلتس برای ارزیابی مدارک مهندسی

سلام

من کاردانی ساخت و تولید و کارشناسی ناپیوسته مکانیک طراحی جامدات دارم

آیا برای ارزیابی مدارک به ریز نمرات و مدرک هر دو مقطع تحصیلی نیاز هست .

در ضمن حدود 10 سال سابقه کار در زمینه ماشین آلات راهسازی ( شرکت هپکو ) با گواهینامه های آموزشی مرتبط دارم . حداقل نمره آیلتس برای ارزیابی مدارک من چند باید باشه ؟

پرسش شده در تاریخ : دوشنبه 18 آبان 1394

آیلتس 6 و تافل معادل آن

سلام و خسته نباشید.

من امتیاز خودم رو تو سیستم امتیاز بندیه استرالیا برای ویزای اسکیل که حساب کردم بدون مدرک زبان امتیاز من بالاست و به 60 امتیاز می رسه .حالا باز هم به مدرک آیلتس نیاز دارم برای اخذ ویزا ؟و اگر باز هم باید مدرک زبان ارائه کنم می خواستم بدونم نمره ی تافل من باید چند باشه تا موفق به دریافت ویزا بشم؟(چون شنیدم که مدرک تافل می تونه جایگزین آیلتس بشه)

پرسش شده در تاریخ : سه شنبه 12 آبان 1394

نمره ی تافل معادل آیلتس 7

سلام و خسته نباشین

من می خوام برای مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر اقدام کنم امتیاز بندیه خودم رو که حساب کردم بدون احتساب امتیاز مدرک زبان 50 امتیاز دارم و می خواهم از ویزای 189 استفاده کنم و 10 امتیاز کم دارم که با آیلتس 7 جبران باید بشود ولی من مشغول گذراندن کلاسهای تافل هستم و شنیدم که مدرک تافل هم میشه ارئه کرد حالا سوال من اینه که در واقع نمره ی تافل من چند باید باشه که معادل آیلتس 7 حساب بشه و 10 امتیاز به من بده؟ ممنون

پرسش شده در تاریخ : سه شنبه 12 آبان 1394

همسر و آیلتس همسر در ویزای 489 استرالیا

لام

من یه مشکلی دارم. من و دوست دخترم برای 489 اقدام کردیم. حالا افسر گفته باید برای رابطه تون مدرک ارایه کنید. از طرفی هم چون دوست دخترم مدرک زبان نداره، 5000 دلار پول میخوان. میخواستم بدوونم میشه ما عقد کنیم و از افسر بخایم که ویزای من که main applicant هستم رو پیش ببره، و ویزای خانومم رو با تاخیر و از طریق subsequent entrant انجام بدیم؟یعنی من برم استرالیا و وقتی خانومم مدرک زبانش رو گرفت، برای subsequent entrant اقدام کنه؟

ممنون

پرسش شده در تاریخ : یکشنبه 3 آبان 1394

حداقل آیلتس لازم برای ویزای اسکیل ورکر استرالیا

سلام و وقت شما به خیر.

من می خواهم به استرالیا مهاجرت کنم مدرک زبان من در حال حاضر آیلتس اورال 6 است می خواهم بدانم با این آیلتس می توانم برای اخذ اقامت استرالیا از طریق اسکیل ورکر اقدام کنم؟

پرسش شده در تاریخ : یکشنبه 3 آبان 1394

مدرک زبان آیلتس همسر برای ویزای اسکیل ورکر استرالیا

با سلام و درود

برای ویزای اسکیل ورکر استرالیا داشتن مدرک زبان آیلتس الزامی است و از طرفی کسی که ویزای اسکیل بگیرد می تواند همسرش را همراه با خود ببرد ،حال سوال من از شما این است که همسر من هم باید مدرک آیلتس ارائه کند تا بتواند به عنوان همراه در ویزای من باشد و با من به استرالیا بیاید؟

پرسش شده در تاریخ : دوشنبه 27 مهر 1394

موسسه تداوم نسل سپید : مرکز تخصصی اخذ ویزای استرالیا